Servis |Destek Sayfasına Hoşgeldiniz

CodeMeter License Central WebDepot. Bu WebDepot’u kullanarak lisanslarınızı CmContainer cihazınıza aktarabilirsiniz. 

Köprü Mühendisliğinde Uzman
ALLPLAN Altyapı ekibimiz, özellikle köprü mühendisliği için geniş kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İddialı köprü inşaatı projelerinin başarılı bir şekilde uygulanmasında küresel çapta saygın köprü mühendisleri ve yazılım uzmanlarından oluşan ekibimizin deneyiminden yararlanın.

İşletmeye ve kuruluma genel bakış
Yardıma ihtiyacınız var mı yoksa ALLPLAN’ın BIM çözümleri hakkında sorularınız mı var? Size yarım etmekten memnuniyet duyarız!

Uluslararası Allplan Connect servis portalı dünya çapında Allplan topluluğuna doğrudan erişim sağlar ve günlük planlamanızı basitleştirmek için cazip hizmetler sunar. Bu fırsattan yararlanın!

 

Allplan Connect Forumunda, kullanıcılar bilgi ve püf noktalarını paylaşıyor ve uluslararası düzeyde de dahil olmak üzere belirli sorular konusunda birbirlerine yardım ediyorlar.
Ve böylece hiçbir soru cevapsız kalmaz, teknik destek ekibinin üyeleri de aktif olarak foruma katılır.
Allplan Connect Chat, diğer Allplan kullanıcılarıyla doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.

 

Kısaca Bina Bilgi Modellemesi, BIM ile ilgileniyor musunuz?

O zaman sizin için CAD yazılımımız var – ve ücretsiz! Allplan Campus, CAD ve nesne yönelimli tasarım ve 3D modelleme söz konusu olduğunda mimarlık ve inşaat mühendisliği alanlarında öğrencileri ve öğretmenleri destekler. Ve daha da fazlası var: bir kullanıcı forumu, kapsamlı bir E-öğrenme kütüphanesi, eğitim teklifleri, bir iş kurulu ve, ve …