Blog | Aluplan Destek Merkezi

Blog

Aluplan Program Sistemleri

AX3000 Mekanik Tesisat Yazılımı

%50

İndirim

üç senede üç taksitle öde

Detaylı Bilgi için tıklayın

Isıtma - Sıhhi Tesis at - Havalandırma - Sprinkler - Soğutma

Her zaman açık standartlar kullanma ve #OpenBIM kullanımını ilerletme yaklaşımının arkasında duran bir organizasyon olarak, Nemetschek grubu, 26 kuruluşlar #BIM 'da olağanüstü başarıları kabul ettiği Için Şubat AYıNDA BIM Ödülleri 'ne sponsor olmaktan gurur duyuyor. #BIM. #BSL2019 #BSLBIMAwards

IMO Ankara Şubesi tarafından 16-24 Şubat 2019 tarihlerinde İMO KKM Güney Özcebe Salonunda “ALLPLAN Modelleme ve BIM Eğitimi” düzenlendi

İMO Ankara Şubesi tarafından 16-24 Şubat 2019 tarihlerinde İMO KKM Güney Özcebe Salonunda "ALLPLAN Modelleme ve BIM Eğitimi" düzenlendi. 30 saat süren kursa 21 kişi katıldı.

Temelsu Uluslararası Mühendislik A.Ş. ve ekibine BIM süreçlerinde Allplan Engineering ve Bimplus ürünlerimizi tercih etikleri için teşekkür ederiz.

TMMOB İnşaat Mühendisleri odası Ankara Şubesi ve Aluplan Program Sistemleri işbirliği ile 16-24 ŞUBAT 2019 tarihleri arasında ALLPLAN MODELLEME VE BIM EĞİTİMİ gerçekleştirilecektir. Kayıtlar 06 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA günü saat 10.00`da başlayacak olup, kurs ücretini yatırmadan önce şube yetkililerinden kursa ön kayıt yaptırılması gerekmektedir. Ön kayıt için iletişim bilgileri: (312) 294 30 65 - 294 30 72 - 294 30 73

Allplan Markasının kurucusu Prof.Dr. Georg Nemetscheck 30 yıl önce inşaat süreçlerinde mutlaka işbirliğinin sağlanmasının öneminin altını çizmiştir ve Allplan yazılımının bu işbirliği süreclerine göre geliştirilmesi talimatını vermiştir. Günümüzde Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) anılan süreç dijital bir ortamda çalışmaktan daha fazlasıdır. BIM, ekiplerin, en iyi uygulamayı ve buna devam etme çabalarını sürdürebilmek için ilgili bilgi ve yeteneklere sahip olmalarını sağlamakla ilgilidir.

Allplan 2019 sürümü ile gelen tüm yenilikleri keşfetmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Siteyi ziyaret et

Bugün bilgisayarların yanında vazgeçilmez bir parça olan fareyi ilk olarak Douglas Engelbart ve Steve Jobs adlı kişiler yapmış. Douglas 40 yıl önce mouse denen mucizevi mekanizmayı icat eden, Steve ise bu teknolojiyi evlerimize sokan kişi.

Yeni lisans alımlarında ve Allplan kullanıcılarının güncelleme yapmasına özel:

1 Euro: 4.90 TL!

 

BIM’e ilk adımı Allplan ile atın! Allplan gerçek sahadan önce sanal ortamda inşa etmenize olanak tanır. Bu sayede, hatalar ve sorunlar tasarım sürecinde belirlenir ve sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

1995 yılından beri destek verdiğimiz Allplan ve AX3000 yazılımlar ile ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşım ortamı Destek Merkezi'miz açıldı. Ücretsiz ÜYE olarak soru ve önerilerinizi bizimle ve topluluğumuzla paylaşabilirsiniz.

Yeni lisans alımlarında ve Allplan kullanıcılarının güncelleme yapmasına özel:

1 Euro: 4.90 TL!

 

BIM’e ilk adımı Allplan ile atın! Allplan gerçek sahadan önce sanal ortamda inşa etmenize olanak tanır. Bu sayede, hatalar ve sorunlar tasarım sürecinde belirlenir ve sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Notifications